index produkter brosjyrer fdv dokumenstasjon sertifikater leverandorer leveringsbetingelser EFO basen omoss kontaktoss

 Kontaktinformasjon:
 Elis Elektro AS
 Jerikoveien 16
 1067 OSLO

 Tlf: 22 90 56 70

 Epost:
 post@eliselektro.no

 Organisasjonsnummer:
 911 394 928 MVA

   
         
Elis Elektro AS   Sentralbord: Faks:  
Jerikoveien 16, 1067 Oslo   22 90 56 70 22 90 56 71 post@eliselektro.no
Org.nr: 911 394 928 MVA        
         

 

Navn

Telefonnr.

Mobilnr.

E-post

Administrasjon:        
Daglig leder Geir Ark├Şy 22 90 56 78 480 04 158 geir@eliselektro.no
Forretningsutvikler Bj├Şrn Ekholt 22 90 56 76 900 55 702 bjorn.ekholt@eliselektro.no
Regnskap/ordremottak/innkj├Şp Heidi Bugge 22 90 56 83   heidi.bugge@eliselektro.no
Kontormedarbeider/sentralbord Merethe Gooch 22 90 56 70   merethe@eliselektro.no
         
Lager:        
  Geir Wold 22 90 56 10    
  Stian Kaaten 22 90 56 87    
  Tom Nielsen 22 90 56 11    
  Ulrich Stang 930 42 557    
         
Salg:        
Ordemottak/innkj├Şp Juksel Usein 22 90 56 73   juksel.usein@eliselektro.no
Ordemottak/innkj├Şp Kari Hilmen 22 90 56 82   kari.hilmen@eliselektro.no
Ordremottak/salgsmedarbeider Anette Hilmen Melby 22 90 56 70   anette@eliselektro.no
Markedskoordinator Nanna Wister 22 90 56 74   nanna@eliselektro.no
         
Produktansvarlig kabelf├Şringsveier/ordremottak/innkj├Şp Terje Nebell 22 90 56 75 922 66 653 terje.nebell@eliselektro.no
Produktsjef MP-Kabelf├Şringsveier Vegard Sigvik 22 90 56 72 909 11 134 vegard@eliselektro.no
         
Seksjonsleder kabel Brith Wathne 22 90 56 85 906 83 458 brith.wathne@eliselektro.no
Produktansvarlig kabel/salg/innkj├Şp Anders Langrind 22 90 56 79 976 15 750 anders.langrind@eliselektro.no
Produktansvarlig viklemateriell Leif Andersen 22 90 56 77 976 84 845 leif.andersen@eliselektro.no
KAM/Produktansvarlig kraftelektro/sikringer J├Şrn Lippert Abrahamsson 22 90 56 86 416 12 254 jorn.abrahamsson@eliselektro.no
         
         
Distriktsjef:        
(Bilde mangler)

Ny person kommer 01.09.2017

- Vestfold
- Buskerud
- Telemark
- Aust-Agder
- Vest-Agder
- Rogaland


   
         

Erik Olafsson

- ├śstfold
- Hordaland
- Sogn og fjordane
- M├Şre og Romsdal
- Troms
- Finmark

Mob: 932 16 259

Kontor: 22 90 56 81

erik@eliselektro.no
 
         



Christian Myrseth

- Oslo/Akershus
- Aust-Agder
- Vest-Agder
- Rogaland


Mob: 971 16 330

 

christian@eliselektro.no

   
         
Rune Jarhus

- Oslo/Akershus
- Akershus (s├Şr)
- Nordland

Mob: 920 30 076

Kontor: 22 90 56 84

rune.jarhus@eliselektro.no

 
         

Helge Myrvold

- Akershus (nord)
- Hedmark
- Oppland
- Nord Tr├Şndelag
- S├Şr Tr├Şndelag
- Nordland

Mob: 484 91 606

Kontor: 22 90 56 88

helge@eliselektro.no